Antieke kast / Schrijfkabinet Bonheur du jour met spiegelpanelen of bespanning of glas ca. 1830 mahonie en satijn (No.591033)
Een blikvanger met drie gezichten; -spiegel, bespanning óf glas en zonder het de kast geweld aan te doen…
- Frans “bonheur du jour” of damesbureau in mahonie met bloemmahonie en satijnhout. De onderkast met een grote deur met daarin een boogvormig paneel en een brede lade met daarin een rood met goud gestempeld schrijfvlak een inktpotje, zandstrooier en twee pennengleuven. Het schrijfvlak kan ook schuin gezet worden en als lezenaartje gebruikt worden. Wanneer de schrijflade is uitgetrokken ontstaat een werkplek waarop ook gemakkelijk een kleine laptop kan staan.
- Daarboven in de ondiepere bovenkast eerst een platte lade over de volle breedte, dan twee deuren met spiegelpanelen. Het boekenkast gedeelte heeft een contrastrijk interieur met licht geel satijnhout.
- Het bovenblad voorzien van een grijs/beige marmerblad.
- In de plint nog een geheime lade.
- De spiegelruitjes hebben aan de binnenzijde een rode bespanning op een raamwerkje. Dit is ook eenvoudig omkeerbaar. Dan is de bespanning aan de buitenkant te zien en de spiegeltjes aan de binnenzijde. Op de foto’s zijn de drie mogelijkheden (spiegel, bespanning of glas) goed te zien. En er zijn veel mogelijkheden; de bespanning aanpassen aan uw wensen en interieur of zonder in gebruik nemen als vitrine-/ boekenkastje.
- Deze antieke kast is in goede oorspronkelijke staat en politoer. Er zijn een aantal kleine punten die nog wat aandacht nodig hebben er ontbreken enkele lijstjes. De prijs is inclusief deze restauraties. En dit sieraad komt dan ook tiptop in orde bij u thuis te staan. Compleet passende oude sleutels.
- Frankrijk periode 1825 - 1840
- Afmetingen: 0,88 / 0,81 m. X 0,51 / 0,31 m. - Hoogte 1,51 – Het schrijfblad is 30 cm diep.
Informatie
Met veel plezier hebben wij dit item is zo helder mogelijk en uitvoerig omschreven. Voorzien van datering, maten én prijs. Ook is de conditie omschreven en zijn plussen en minnen zo veel mogelijk vermeld. Daar is veel aandacht aan besteed, toch kan een (type)fout voorkomen. Melding stellen wij op prijs.
U vindt op de AntiekSite.nl onze uitgebreide collectie antieke kasten, bureaus, tafels, spiegels en andere antieke meubelen. Beslist geen kopie of repro maar uitsluitend unieke stukken.
Bekijken
Zonder afspraak bent u altijd welkom in onze “Villa Vol Antiek” tijdens onze openingstijden .
Antiek kopen blijft toch een beleving die niet alleen via de monitor kan. Gebruik de website ter oriëntatie, en breng daarna een bezoek aan onze showroom. Ons familiebedrijf AntiekSite.nl / De Dubbele Deur Antiek bestaat sinds 1982 en is gevestigd aan de Pascalweg 155 in Rotterdam.
Natuurlijk staan wij u ook graag telefonisch of per e-mail te woord wanneer u vooraf meer informatie wilt of vragen heeft.
Bel voor alle vragen met betrekking tot een opties, reservering of aankoop 010-432 20 74 of stuur een mail aan info@antieksite.nl
Wij zijn op werkdagen vrijwel altijd telefonisch bereikbaar van 9 tot 9 en op zaterdag van 10 tot 5 uur
Reserveren
Komt u van ver, specifiek voor één bepaald item, neem dan vooraf telefonisch contact met ons op. We kunnen dit item dan even voor u reserveren. Het zou jammer zijn wanneer u een reis maakt voor een verkocht stuk.
Kopen
Wanneer u bij bezoek aan onze winkel of opslag locatie tot aankoop over te gaan dan bieden ij u de volgende zekerheden
- Heldere en gegarandeerde omschrijving.
- Volledige garantie, elk meubel is geschikt voor dagelijks gebruik.
- Alle meubelprijzen zijn inclusief bezorging in Nederland tenzij anders aangegeven.
- Gegarandeerd geen verborgen gebreken.
- Kleinmeubelen die u zelf kunt vervoeren kunt u 7 dagen op zicht krijgen.
- Uw aankopen kunnen kosteloos worden opgeslagen tot het gewenste moment van levering. Handig bij verbouwen of verhuizen.
Wensen
Wij houden van antieke meubelen in de oorspronkelijke staat. Toch kan het soms uit praktisch oogpunt handig zijn een kleine aanpassing uit te voeren. Bureaus en (schrijf)tafels verhogen wij in overleg met de koper vaak enkele centimeters zodat het comfort optimaal is. Natuurlijk zodanig dat het nauwelijks te zien is en nog belangrijker: zodanig dat het kan altijd weer ongedaan gemaakt kan worden. Heeft u andere vragen over aanpassingen dan denken we graag met u mee. We houden dan rekening met u wensen maar zeker ook met de stem en aard van het meubelstuk. En soms laten we die laatste stem zwaarder wegen…
Bekleding
Alle antieke stoelen in onze collectie kunnen wij altijd herstofferen. Wij hebben een interessante collectie meubelstoffen. Afwerking, detaillering en zitcomfort en hoogtes natuurlijk naar uw wensen.
Aflevering
Het liefst leveren wij alle verkochte antiek meubelen of spiegels persoonlijk bij u thuis af. Dit betekent dat uw aankoop met de meeste zorg behandeld en vervoerd wordt. Natuurlijk plaatsen wij de antieke meubelen op de juiste plaats. Indien nodig worden uw aankopen ter plaatse gemonteerd en afgesteld.
Goed bezig
Daarnaast zijn wij enorme fans van mooi verzorgd antiek in een fijne oude kleur met een overtuigend patina die tijd laat zien. De oorspronkelijke afwerking, dat is bij de mahonie en notenhouten meubelen meestal politoer en bij eikenhout vaak een was-afwerking. Deze afwerkingen hebben hun duurzaamheid inmiddels wel bewezen, en met een klein beetje aandacht kunnen ze zo de komende 100 jaar ruim trotseren. Een goede gedachte, duurzaamheid niet om dat het moet, maar omdat het normaal was. Wie antiek koopt is dus eigenlijk heel goed bezig.
De Dubbele Deur AntiekSite.nl – Pascalweg 155 – 3076 JN Rotterdam – 010 432 20 74